Map

0
  • Happy 2018!

  • Jakość

Company news

W TVH myślimy o naszej przyszłości

Większość z naszych klientów doskonale zna nasze obecne pudełka z logiem TVH, w których wysyłamy towary. Zdecydowaliśmy się jednak odejść z przeszłości i zainwestować w przyszłość! Twoją przyszłość, jak i naszą....

02/10/2017
TVH PRZEJĘŁO FIRMĘ GDI GROUP

TVH Group przejęła akcje francuskiej firmy GDI Group. Firma GDI Group jest europejskim liderem w handlu szybami i akcesoriami do nich do ciągników rolniczych i kabin maszyn przemysłowych. Przejęcie to umocni i pomoże w rozwoju pozycji TVH na rynku części zamiennych do maszyn rolniczych i przemysłowych.

24/06/2016
TVH PRZEJMUJE INDUSTRIAL ACCESS

TVH Group podpisała umowę zatwierdzającą przejęcie firmy Industrial Access SA od Balkan Accession Fund (BAF) założonej i kierowanej przez Stefana Ponea. Industrial Access jest firma wynajmującą urządzenia podnoszące i dostępowe w Rumunii, Bułgarii i Mołdawii. Przejęcie to przyczyni się do powiększenia zakresu oferowanych usług jak również zwiększy korzyści dla kleintów TVH.

10/06/2016
TVH PRAWDZIWY 'ONE-STOP SHOP' Z OSPRZĘTEM DO WÓZKÓW WIDŁOWYCH DLA ANGIELSKICH I IRLANDZKICH KLIENTÓW

9 października 2015 TVH Group przejęła brytyjska firmę Rentaclamp. Dzięki temu TVH umocni swoją pozycję na rynku osprzętów do wózków widłowych w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Firma Rentaclamp została w pełni zintegrowana z TVH UK. Oprócz nowego i używanego osprzętu do wózków widłowych TVH, dzięki firmie Rentaclamp, oferuje rónież zynajem osprzętu i jego naprawy i przeglądy techniczne.

24/05/2016