Map

0

Blog

Hubwagen
SPRZĘT MAGAZYNOWY

Myślisz ‘Jeśli są zużyte’, tak? Ale kiedy koła są naprawdę zużyte i wymagają wymiany?

Wózki widłowe

Chłodniej, cieplej, chłodniej... Czy pamiętasz, że temperatura ma wpływ na pracę wózka widłowego? Nie? Nie martw się: poniżej znajduje się krótki przegląd najczęściej występujących sytuacji w miesiącach zimowych i letnich.

Podnośniki

Nigdy nie słyszałem o ładowarce teleskopowej? Jest to maszyna docierająca do miejsc, w których zawodzą inne maszyny podnoszące. Maszyna wyposażona jest w ramię teleskopowe przeznaczone do podnoszenia i przemieszczania ciężkich ładunków. Czy często podnosisz ciężkie ładunki? A może potrzebujesz uniwersalnej maszyny? Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się, co ma do zaoferowania ładowarka teleskopowa. 

SPRZĘT MAGAZYNOWY

Czy koła w Twoim wózku paletowym nadają się do wymiany? Wybierz najtańsze rozwiązanie i wymień je samemu dzięki poniższej instrukcji. Pokażemy Ci, jak szybko zdemontować rolki wideł i koła skrętne w standardowym wózku paletowym i zamontować nowe.

Wózki widłowe

Czy wiesz, że najlepiej jest sprawdzać co roku wózki widłowe pod kątem zużycia eksploatacyjnego? Wielu operatorów wózków widłowych zapomina o tym. Szkoda, ponieważ praca ze zużytymi lub pękniętymi widłami jest niebezpieczna.

Sprzęt

Chcesz przedłużyć żywotność baterii? Chcesz uzyskać maksymalny zwrot z maszyny? Kluczową rolę odgrywa tutaj ładowarka baterii trakcyjnych. Prawidłowe ładowanie oznacza, że pusta bateria otrzyma odpowiednią ilość energii w dostępnym czasie. 

Wózki widłowe

Łańcuch podnoszenia jest ważną częścią wózka widłowego i wymaga szczególnej uwagi. Żywotność i prawidłowe funkcjonowanie łańcucha zależy od jego użytkowania i konserwacji.

Podnośniki

W momencie rozpoczęcia pracy z podnośnikiem ochrona przed wypadnięciem z niego jest niezbędna.

Sprzęt

Baterie nazywane są czasami "sercem elektrycznego wózka podnośnikowego". Dlatego ważne jest, aby zapewnić im najlepszą opiekę.

Wózki widłowe

Czy codziennie kontrolujesz również łańcuch? Jest to często pomijane, ale ważne działanie.

Pages