Map

0

Loading ramps

Rampy załadunkowe Thervan
Brand Type Length (m) Total width (m) Weight (T) Cap (T) Tech Sheet
Thervan LR BR 100 12 2,28 4 10 e

15 zalet naszych ramp załadunkowych

1. Bezpoblemowe przemieszczanie

Rampy załadunkowe Thervan możesz łatwo przemieszczać przy pomocy wózka widłowego. Wystarczy tylko podłaczyć rampę do wideł wózka. Ostatnie zmiany konstrukcyjne uczyniły tą czynność jeszcze szybszą i łatwiejszą dla operatora wózka.

2. W łatwy sposób regulowana wysokość

Dzięki systemowi hydraulicznemu możesz w łatwy sposób ustawić wysokość rampy załadowczej. Istnieje możliwość regulacji w zakresie od 90 cm do 170 cm. Dzięki temu możesz dostosować wysokość rampy do potrzebnej Ci wysokości.

3. Europejska jakość

Rampy załadunkowe Thervan produkowane są w Europie. Spełniają one wszystkie europejskie normy bezpieczeństwa i oznaczone są logiem CE. Dzięki temu otrzymasz produktu wysokiej jakości .

4. Prosty system zaczepienia rampy

Do bezpiecznej pracy z rampą wymagene jest zaczepienie jej do śluzy załadunkowej lub pojazdu. Dlatego też z każdą rampą dostarczamy dwa łańcuchy do bezpiecznego zaczepienia rampy.

5. Łatwy transport

Dzięki szerokości wynoszącej 2,28 m rampa jest łatwa w transporcie. Jej wymiary pozwalają na transport samochodem ciężarowym lub w kontenerze. Dzięki temu możesz wykorzystać rampę w różnych lokacjach w zależności od potrzeby.

6. Galwanizowana, anty poślizgowa krata

Krata, po której porusza się wózek jest galwanizowana. Zaletą tego jest to, że rampa jest bardziej wytrzymała i w znaczącym stopniu opóźnia zużycie opon.

7. Do wózków widłowych lub innych pojazdów przemysłowych

Rampy głównie stosowane są do najeżdżania na nie wózkami widłowymi co nie wyklucza używania na nich innych pojazdów przemysłowych.

8. System podłączania rampy znajdujący się z boku

System łaczący rampę z wózkiem widłowych znajduje sie na jej boku. Dzięki temu jest łatwo dostępny. Oznacza to również, że wózek nie musi byćodczepiony w trakcie wykonywania załadunku.

9. Podwójne koła

Rampa Thervan wyposażona jest z podwójne koła dzięki czemu jest łatwiejsza do ustawienia w miejscu przeznaczenia. Podwójne koła zapewniają łatwiejsze manewrowanie.

10. Prosty system hydrauliczny

Prosta budowa systemu hydraulicznego gwarantuje jego długą żywotność i łatwość w użytkowaniu. Dźwignia obsługująca system hydrauliczny znajduje się na odpowiedniej wysokości z boku rampy co ułatwia jej obsługe.

11. Wypiaskowanie (zapobieganie rdzewieniu)

Rampa jest wypiaskowana. Dzięki temu zabezpieczona jest przed procesem rdzewienia i tym samym przedłuża się okres użytkowania rampy.

12. Powierzchnia rampy składająca się z wielu komponentów

Powierzchnia rampy składa się z różnych komponentów. W przypadku np. uszkodzenia jednego z komponentów możesz go w prosty sposób wymienić. Dzięki temu nie będziesz musiał wymieniać duzych elementów rampy.

13. Przystępna cena

Rampa Thervan oferowana jest w bardzo przystępnej cenie jak na produkt tej jakości. Możesz być pewny udanego zakupu. Oprócz tego części jak pompa lub opony podlegają rocznej gwarancji.

14. Łatwy instalacja do przyczepy

Rampa wyposażona jest z specjalny wypust pozwalający na łatwe i bezpieczne oparcie o przyczepę. Dzięki temu rampa jest bardzo stabilna.

15. Pełna pojemność naszepy

Rampa w swojej ostatniej, poziomej części posiada prostu odcinek o długości 2,5 metra. Dzięki temu wózek może załadować przyczepę do końca wykorzystując pełną ładowność.

SHARE ON: