Map

0

Nowości

On Tuesday 16 January, Rita Vanpoucke passed away. Rita was the wife of Paul Thermote, founder of the Waregem company TVH. She stood at the cradle of the international company. The dismay at the unexpected passing is high, both amongst the family, the management as well as the colleagues.

17/01/2018

Większość z naszych klientów doskonale zna nasze obecne pudełka z logiem TVH, w których wysyłamy towary. Zdecydowaliśmy się jednak odejść z przeszłości i zainwestować w przyszłość! Twoją przyszłość, jak i naszą....

02/10/2017
TVH PRZEJĘŁO FIRMĘ GDI GROUP

TVH Group przejęła akcje francuskiej firmy GDI Group. Firma GDI Group jest europejskim liderem w handlu szybami i akcesoriami do nich do ciągników rolniczych i kabin maszyn przemysłowych. Przejęcie to umocni i pomoże w rozwoju pozycji TVH na rynku części zamiennych do maszyn rolniczych i przemysłowych.

24/06/2016
TVH PRZEJMUJE INDUSTRIAL ACCESS

TVH Group podpisała umowę zatwierdzającą przejęcie firmy Industrial Access SA od Balkan Accession Fund (BAF) założonej i kierowanej przez Stefana Ponea. Industrial Access jest firma wynajmującą urządzenia podnoszące i dostępowe w Rumunii, Bułgarii i Mołdawii. Przejęcie to przyczyni się do powiększenia zakresu oferowanych usług jak również zwiększy korzyści dla kleintów TVH.

10/06/2016
TVH PRAWDZIWY 'ONE-STOP SHOP' Z OSPRZĘTEM DO WÓZKÓW WIDŁOWYCH DLA ANGIELSKICH I IRLANDZKICH KLIENTÓW

9 października 2015 TVH Group przejęła brytyjska firmę Rentaclamp. Dzięki temu TVH umocni swoją pozycję na rynku osprzętów do wózków widłowych w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Firma Rentaclamp została w pełni zintegrowana z TVH UK. Oprócz nowego i używanego osprzętu do wózków widłowych TVH, dzięki firmie Rentaclamp, oferuje rónież zynajem osprzętu i jego naprawy i przeglądy techniczne.

24/05/2016

Pages