Map

0

Centrum szkoleniowe TVH

Typy szkoleń

W 2008 TVH otworzyło własne centrum szkolenia: Centrum Szkoleniowe TVH.

Od roku 2015 szkolenia przeprowadzane w Centrum Szkoleniowe TVH są uznawane przez organizację VCA. Oznacza to, że nasze szkolenia na operatorów wózków widłowych i podestów ruchomych zgodne są ze specyficznymi mormami Rejestru Prac Niebezpiecznych.

Centrum Szkolenia TVH oferuje szeroką gamę szkoleń: zarówno szkolenia kierowców, jak i szkolenia techniczne dla wewnętrznych pracowników oraz dla klientów.

Infrastruktura

Centrum Szkolenia TVH ma do dyspozycji kilka zmodyfikowanych sal oraz kilka praktycznych pomieszczeń szkoleniowych. Wszystkie sale wyposażone są w niezbędne materiały dydaktyczne, aby optymalnie zilustrować praktyczną oraz teorertczną część danego zagadnienia.

Centrum Szkoleniowe TVH oferuje szkolenia na operatorów wózków widłowych, podestów ruchomych, ładowarek teleskopowych i innego urządzeń transportu magazynowego. Aby dobrze szkolić przyszłych kierowców, przygotowaliśmy teren treningowy , gdzie mogą oni ćwiczyć swoje umiejętności jazdy. Na terenie szkoleniowym znjadują się różne wózki oraz różne ładunki, np. pojemniki i platformy załadunkowe. W ten sposób symulujemy warunki podczas prawdziej pracy, a kierowca uczy się kotrolować maszynę w realistycznych sytuacjach.

TVH Training Centre

Podczas szkoleń technicznych używamy materiałów dydaktycznych i testów konfiguracyjnych, które dokładnie wyjaśniają część teoretyczną w praktyce. W ten sposób uczestnicy mogą stosować teoretyczne zasady na prawdziwych maszynach.

Centrum Szkolenia TVH posiada przestronny parking oraz zaplecze kuchenne z mikrofalową i lodówką. Na początku szkolenia istnieje możliwość zamówienia kanapek na lunch, a napoje można zakupić na miejscu. Woda i kawa dostępne są przez cały dzień.

SHARE ON: